קבלן מפתח

בטח יצא לכם לשמוע לא פעם את המילה " קבלן מפתח" ולא ממש ידעתם מה זה אומר ? אז קבלן מפתח הוא קבלן אשר מבצע את עבודות הבנייה מתחילתן ועד סופן, הוא מרכז את תוכניות הבנייה ובודק את ההתאמה של התוכניות לפרוייקט הבנייה. מעבר לכך הוא עוסק גם במדידה, עבודות הריסה ופינוי נדרשות, מילוי או פינוי עפר, מוודא אספקת מים וחשמל לאתר וכן מבצע גידור ושלוט באתר כנדרש.

 

למה כדאי לכם לשכור קבלן מפתח?

קבלן מפתח הוא קבלן אשר מבצע את עבודות הבנייה משלב השלד ועד מסירת הבית לידי הלקוח, לכן אם יש לכם פרוייקט בנייה חשוב עדיף לכם לשכור את שירותי קבלן המפתח. קבלן המפתח מבצע את כל עבודות הבנייה באמצעות כ"א מיומן ומקצועי, הוא מעסיק מנהל מטעמו על מנת לפקח על איכות העבודות ולוח הזמנים, עומד בכל מהלך הבנייה בקשר מול מהנדס הבניין והאדריכל ומזמן אותם לאתר לצורך מעקב ופיקוח שעליהם לבצע. מעבר לפעולות אלה, הוא מעסיק קבלני משנה בהתאם לצורך, מספק ללקוח כלים סניטאריים וריצופים באמצעות עבודה צמודה עם ספקים מובילים של אותם מוצרים, ונותן פתרון כולל לצרכי הלקוח במהלך הבנייה.

 

חשיבות קבלן מפתח

נוכחותו של קבלן המפתח בעת תהליך הבנייה חשובה עד מאוד. הוא נותן פתרון כולל לצרכי הלקוח במהלך הבנייה, חוסך מהלקוח את הצורך בהעסקת קבלנים ובעלי מקצוע נוספים, וכן ללקוח יש כתובת אחת שאליה הוא פונה בכל בעיה שקשורה בצרכי הבנייה. ללא קבלן מפתח אשר חי את השטח לא ניתן להמשיך את המשך הבנייה. לכן אם יש לכם פרוייקט בנייה חשוב, אל תוותרו על שירותי קבלן המפתח. שירות זה יחסוך לכם כאבי ראש מיותרים וכסף רב. עם קבלן המפתח אתם יכולים להיות רגועים שאתם בידיים טובות. הקבלן הוא בעל פוליסת ביטוח מתאימה אשר מכסה את כל העבודות הנחוצות באתר הבנייה. כלומר עם קבלן המפתח אתם מכוסים דרך הפוליסה של קבלן המפתח וכן הקבלן שלכם.

 

מה חשוב לבדוק בעת בחירת קבלן מפתח?

רגע לפני אתם בוחרים קבלן מפתח חשוב שתבררו אם אילו פעולות מבצע קבלן המפתח, האם הוא מתאים לצרכים האישיים שלכם ובמידה וכן יש להגדיר זאת באמצעות עריכת חוזה עם הקבלן. חשוב שתשימו לב לוותק, המקצועיות ואיכות העבודה של הקבלן. האם מועסק מהנדס בחברה, מהם לוחות הזמנים, מהו המחיר, ואיך פריסת התשלומים מתבצעת, האם יש צורך במקדמה? האם יש צורך בתקשורת ובזמינות? לאחר שתבררו את כל הפרטים הללו יהיה לכם קל לשכור קבלן מפתח לפרויקט הבנייה שלכם. אם תקפידו ליישם את כל הפרמטרים החשובים בעת בחירת קבלן המפתח, תוכלו להיות בטוחים שבחרתם את הקבלן הטוב ביותר בהתאם לצרכים האישיים שלכם, והעבודה עצמה תתבצע על הצד הטוב ביותר.