נדל"| בחדרה - השכרה ומכירת נכסים

זה מכבר הפכה חדרה לאחת הערים המבוקשות לקניית דירות ולהשכרתן. מיקום העיר באזור שיש בו מרכזים מסחריים, נתיבי תחבורה ראשיים, ממוסדות לימוד מבוקשים ( כגון מכללת נתניה, מכללת רופין ועוד) מרחק סביר מהעיר הגדולה מזה ומצפון הארץ מזה הופך אותה למבוקשת.

 

דירות להשכרה בחדרה וביישובי עמק חפר במחירים נוחים הופכים את האזור למבוקש. העיר מתפתחת בקצב מואץ ומהווה יעד לזוגות צעירים המחפשים איכות חיים בסביבה עירונית אמנם אבל לא סואנת, המשלבת איכות חיים כפרית.

בין השאר מוצעים דירות למכירה בחדרה ממבנים העשויים בשיטת בנייה קלה, אשר יתרונותיה ברורים לכול: היא זולה באופן משמעותי מדירה רגילה, משך בנייתה נאמד בכשלושה חודשים לכל  היותר, היא איכותית ובטיחותית ולא מחייבת תשתיות ולוגיסטיקה מורכבת.

בשנים האחרונות ניכרת מגמה, שהולכת ותופסת תאוצה, של מעבר תושבים ממרכז הארץ למקומות אחרים, לרבות לפריפריה. אף שחדרה אינה נחשבת כמובן לפריפריה עליית הביקוש לדירות לרכישה ולהשכרה מאמירה את השווי שלהן ומעלה את התשואה על ההשקעה. בשנים האחרונות ממוצע התשואה לדירות בחדר  הוא כ- 5%

גם בחדרה מורגשת השפעת מדיניות "דיור בר השגה" של הממשלה ומסקנות ועדת טרכטנברג בתהליך הפשרת קרקעות.

חברות נדל"ניות וקבלניות משווקות מגרשים לבנייה בחדרה במקומות הצמודים לשכונות מפותחות ולתשתיות קיימות. קצב פיתוח מואץ ועלייה מתמדת במחירי הנדל"ן מהווים סיכוי רב לעליית תשואה מנכסים נדל"ניים בכלל ובחדרה בפרט.

אחת מהפנינים בתחום הנדל"ן בחדרה היא שכונת הפארק היוקרתית, המשתרעת על שטח של כ- 320 דונם. השכונה אמורה לכלול כ- 7000 יחידות דיור במרכז שצפוי לכלול, בין השאר, אמפיתיאטרון, מתקני ספורט, מסעדות, בתי קפה, אגם מלאכותי ופיתוח סביבתי באיכות וברמה גבוהים.

אל חדרה מתנקזת אוכלוסייה שמגיעה מדרום הארץ, ממרכזה ומצפונה. כעיר חוף היא מציעה מזג אוויר נוח. יש בה מרכזים מסחריים ומרכזי קניות ובילוי. הנגישות הנוחה והקלה הן אל צפון הארץ והן אל מרכזה ודרומה הופכת אותה למקום נבחר ומועדף על מי שאין להם בעיה בניידות ועם זאת רוצים לבנות את ביתם במקום שבו איכות חיים היא איכות בכל המובנים- החברתי, האקולוגי, החינוכי, התרבותי ועוד.

חברות נדל"ן רבות מציעות את שירותיהן ומאפשרות למי מכם שמחפשים נכס למכירה או לקנייה להיעזר באנשי המקצוע הטובים והמנוסים, אשר היכרותם המעמיקה ת הפוטנציאל הנדל"ני הגלום בעיר בכלל ובאזורים מסוימים בה בפרט עשוי לסייע לכם לבחור את הנכס  להשקעה או להשכרה באופן מושכל ומשתלם.