5 טיפים למעבר דירה

אם בשעה טובה גם זמנכם הגיע ועברתם לדירה חדשה קנויה או שכורה, לבטח אתם מרגישים גם את תחושת ההתרגשות שהרי לא עוברים דירה בכל יום וגם את תחושת העייפות שהרי מעבר דירה הוא עניין לא פשוט בכלל. מאמר זה בא לעשות לכם את זה קל,

 לגרום למעבר פשוט ומסודר יותר ולכן ריכזנו עבורכם 5 טיפים שהקפדה עליהם תקל עליכם כמה שיותר:

  1. חומרי אריזה- את חומרי האריזה יש לאסוף מבעוד מועד, אל תחכו לרגע האחרון כיוון שלבסוף יחסר לכם מקום אחסנה. ניתן לאסוף אתם בסופרים, לבקש מחברות הובלה. בנוסף הצטיידו בניירות עטיפה קשיחים, גלילי פצפץ, סכין וסלוטייפ.
  2. זהירות, חפצים שבירים- אחרי שארגנתם לכם הצד את כל חומרי האריזה בצד, שימו לב שאת החפצים השבירים תם עוטפים היטב בנייר שמגן על חפצים שבירים, מכניסים לתוך הקרטון, סוגרים היטב ורושמים על גבי האריזה שמונחים בפנים חפצים שבירים. לא היינו רוצים שהם ישברו לנו לכן חשוב לא להתעצל כשמדובר בזה.
  3. חברת הובלה-  בקשו המלצות לגבי חברות הובלה שונות, הן עושות את תהליך פינוי דירה  הרבה יותר קל, אנשי המקצוע מפנים את הציוד בצורה מקצועית ולכן העדיפות היא להיעזר בהם. בנוסף הם עושים זאת במהירות כדי שהמעבר יהיה מהיר יותר. חפצים שאתם לא צריכים בהישג יד מומלץ להעביר לחברה המציעה שירותי אחסון תכולת דירה כבר בשלב זה.
  4. אריזה אישית- אנשים רבים בזמן אריזת החפצים נוהגים באופן טבעי לארוז הכל לתוך הארגזים וכשמגיע הלילה אינם מוצאים את הדברים הבסיסים כגון מברשת ומשחת שיניים, הופכים את כל האריזות ונוצר אי סדר גדול. שימו לכם ארגז קטן נפרד בו יהיו כל הדברים הרלוונטיים על מנת לעבור את הלילה. 
  5. וכמובן הכתובת- עם כל הלחץ הסובב אותנו בימי המעבר אנו נוטים לשכוח את הדבר חשוב מכל- עדכון הכתובת החדשה אליה עברנו. לשם יגיעו המובילים, טכנאים שונים וכמובן הדואר שלנו.

אחרי שהמעבר תם ונשלם בהצלחה, החלק הבא הוא לסדר את כל המקום, נשמע מתיש? אך בעצם זהו חלק הטוב- לסדר ולעצב הכל לפי טעמך האישי לאחר מכן מגיע הרגע שכולם מצפים לו אפשר להתרווח ולהתחיל להרגיש כמו בבית.