השקעות נדל"ן בארה"ב- מגמה חדשה או מתחדשת?

בעשור האחרון החלו לפרוח רכישות נדל"ן רבות שהן לצורך השקעה. רבים זיהו את הפוטנציאל הגלום ברכישת נכס לצורך השקעה והתשואה הנאה שהם יכולים לגרוף בגין השקעה, יחסית בטוחה, זו. השקעות נדל"ן כבר אינן נחלתם של אילי הון למיניהם אלא של כל אחד שיש לו מעט חסכונות ומחפש אפיקים חדשים להשקעה שאינה עם דרגת סיכון גבוהה, כמו למשל מניות. בשנים האחרונות המגמה הולכת ויוצאת מגבולות ישראל כאשר רבים מחפשים אפשרויות של השקעות בנכסים בארה"ב.

 למה לקנות נכס בארצות הברית?

 

השקעות נדל"ן בארה"ב הולכות ומתגלות כאופציה אטרקטיבית במיוחד: הסיבה הראשונה היא כי מחירה של דירה גדולה וחדשה הממוקמת במערב ארצות הברית יספיק בקושי לדירת שני חדרים בגוש דן, ישראל. בהשקעה לא מאד גבוהה ניתן לרכוש נכס שיחזיר עד מהרה את ההשקעה ויניב רווחים נאים. כמו כן, השקעות בארה"ב לא מחייבות את המשקיע להיות אזרח אמריקני או לגור במדינה בה הוא קנה דירה, ישנן כיום חברות ניהול שדואגות לגבות את דמי השכירות ולטפל בתחזוקה השוטפת של הנכס, בעלויות חודשיות סבירות מאד.

סיבה נוספת למשיכה לכיוון של קניית נכסים בארצות הברית היא שהמדינה מעודדת השקעות של תושבים זרים ולא מציבה מהמורות בדרכם וכי שוק הנדל"ן האמריקני הוא הרבה יותר יציב מהישראלי, על אך ולמרות התנודות שגם הוא חווה לאחרונה, אולם במידה מתונה בהרבה מהמצב בארץ.

מה צריך לדעת לפני השקעות נדל"ן בארה"ב?

 

טרם הרכישה חשוב לתכנן מראש את המדינה בה תרצו לבצע את ההשקעה. למדו את אזורי הביקוש באזור המדובר ומה אומרת תחזית השוק.

  • וודאו כי אתם משקיעים בנדל"ן הנמצא באזור שנחשב ליציב מבחינת תעסוקה ותשתיות, כמו למשל העיר יוסטון המוכרת בעולם כחולשת על תעשיית הנפט ועם תעשיות מפותחות של תעופה וחלל.
  • וודאו מהו גובה המס המקומי וההבדלים בעלויות בין מדינה אחת למשנה.
  • וודאו כי הנכס מצוי בשכונות מבוקשות הקרובות למקומות בילוי ועסקים ובדקו מי האוכלוסיה המתגוררת במקום ומה החתך הסוציו אקונומי שלה.
  • לימדו את ההוצאות הכוללות הנדרשות להשקעה בנדל"ן וודאו כי הסכום נמצא במסגרת התקציב שלכם.

 

השקעות בארה"ב מתאפשרות ואף מומלץ שתתבצענה באמצעות סוכנויות מקומיות שיסייעו לכם בתהליך. על אף העמלה שתיגבה מכם, מדובר בסוכנויות תיווך ונדל"ן אמינות, מקומיות ומקצועיות שיכולות לתת לכם את כל התשובות הרלוונטיות לפני ביצוע העסקה, כולל ההוצאות השוטפות והעלויות המדויקות של הנכס. וודאו היטב מי הסוכנות, מה המוניטין שלה בתחום, ועד כמה היא מהימנה.

קניית נכסים בארה"ב - אפשרי יותר מתמיד

 

השקעות נדל"ן בארה"ב הן כבר לא בגדר חלום. אם אתם מעוניינים להשקיע בנכס ממשי ואף נזיל למכירה במקרה הצורך וחוששים מהשקעות שאין בהן ודאות, דירות, בתים ועוד הם ההשקעה עבורכם. השקעות אלו יבטיחו לכם סיכוי גבוה להרוויח תשואה נאה ועקבית וליהנות מבעלות על נכס אמריקני.

מומלץ בחום – Future Property השקעות נדל"ן בארה"ב